"Mėgaukis patogumu papildomai nemokėdamas"

Kad Jūsų kelionė kemperiu būtų patogesnė, nuo šiol dar daugiau įvairios įrangos įtraukėme į kemperio nuomos kainą. Mėgaukitės didesniu patogumu papildomai nemokėdami!
Nauja papildoma įranga:
1
. Ventiliatorius. Diametras – 24 cm. Gali būti naudojamas, kaip pastatomas ventiliatorius arba galima tvirtinti stoglangyje. Maitinimas iš 12 V lizdo, arba baterijomis 8x LR20 (Baterijos į nuomos kainą neįskaičiuotos).
2. Meteorologinė stotelė su belaidžiu išorės temperatūros davikliu. Pagrindiniai rodomi duomenys:  Orų prognozė, slėgis, išorės ir vidaus temperatūra bei oro drėgnumas, data, laikas. Yra žadintuvas, ekrano apšvietimas.
3. Apsauginė  danga nuo klimatinio poveikio ant automobilio kabinos stiklų. Puikiai izoliuoja nuo karščio (UV spindulių) ar šalčio, suteikia privatumo ir apsaugo stiklus nuo purvo.  Paprastas ir lengvas uždėjimas.
4. Neperšlampamas, lengvas ir patvarus apsauginis dviračių apdangalas su ženklu-atšvaitu.  
5. Kilimėlis po markize. Elastingas, neslidus, atsparus nepalankioms oro sąlygoms. Specifinė paviršiaus struktūra sugerianti vandenį. Kilimėlis greitai išdžiūsta. Išmatavimai – 250x300 cm.