"Kempingai Italijoje"

Planuojate kelionę į Italija kemperiu?  Pateikiame keletą nuorodų į, mūsų manymu, vertus dėmesio kempingus Ligurijos, Toskanos, Umbrijos ir Lazio srityse. Galima juos visus aplankyti vienos kelionės metu, pradedant Ligurijos pakrante ir baigiant Roma. Tačiau siūlytume susiplanuoti kelionę į kurią nors vieną iš paminėtų Italijos sričių. Viską darydami komfortabiliu, sau tinkančiu ritmu, kiekvienoje iš jų tikrai surasite ką veikti savaitę ar ilgiau.
Laisvės jausmas, kai patys galite rinktis, ką veikti rytoj, mūsų manymu, yra tai, kas pavers Jūsų atostogas tikrai geromis atostogomis.

RYTINĖ LIGŪRIJOS PAKRANTĖ.  Būtina aplankyti vaizdingus Cinque Terre miestelius (Monterosso, Vernazza, Corniglia, Menarola, Riomaggiore), Portovenere, Tigullio įlankos miestelius (Portofino, Rapallo, Santa Margherita), tai pat Genują.
www.valdeiva.it - kempingas strategiškai  patogioje vietoje dienos išvykoms į išvardintas vietas.
TOSKANA. Būtina aplankyti Pizą – Campo dei Miracoli, Florenciją, Sieną, San Gimignano, Chianti – regioną tarp Florencijos ir Sienos su nuostabiu kraštovaizdžiu, jaukiais, mažais, viduramžiškais miesteliais ir puikiu vynu, Cortona, Montepulciano, Lucca.
www.campingtorrependente.com – kempingas Pizoje, visai netoli “Campo dei Miracoli” su pasvirusiu bokštu. Patogu aplankyti Lucca, ar  net nusigauti iki Cinque Terre (apie 100 km.)
www.sienacamping.com - kempingas netoli Sienos. Gera vieta apsistoti lankant Sieną, taip pat strategiškai patogus išvykoms Į San Gimignano, Volterra,  Chianti miestelius:  Radda in Chianti, Castelina in Chianti, Colle Val d‘Elsa, Monteriggioni ir daugybę kitų nuostabių šio regiono vietų . Be to, ne taip toli vaizdingais keliais nuvykti iki Montepulciano, Montalcino ar Cortonos.
www.campingilpoggetto.com - kempingas netoli Florencijos. Aplankyti visas Florencijos įžymybes, vienos dienos tikrai neužteks. Šis kempingas geroje vietoje dienos išvykoms į miestą – Renesanso lopšį. Taip pat iš šio kempingo gana patogu pasiekti jau prie www.sienacamping.com  paminėtas vietoves.  Nors atstumai iki daugumos iš jų yra šiek tiek didesni nei iš Sienos kempingo.
Jei jums patiko abu šie kempingai, galite  kelias dienas apsistoti viename ir toliau keliauti į kitą, pakeliui aplankant Chianti regioną.
UMBRIJA.  Būtina aplankyti Perudžią, Asyžių. Taip pat verti dėmesio yra Spello (keli kilometrai nuo Asyžiaus), bei Orvieto (jei planuojate keliauti dar labiau į pietus link Romos) miestai.
www.badiaccia.com  - kempingas ant Trasimeno ežero kranto.  Beveik ant Toskanos ir Umbrijos ribos. Gera vieta, jei planuojate aplankyti Perudžią, Asyžių. Taip pat visai netoli iki Cortonos ar Montepulciano Toskanoje.
LAZIO. Važiuojant iš Umbrijos per Orvieto, įvažiavę į Lazio sritį, galite stabtelėti Viterbo miestelyje. Labiausiai Lazio asocijuojasi su Roma. Visi keliai čia veda į ją.
www.campingtiber.com - kempingas prie Romos. Čia rekomenduojame apsistoti ilgesniam laikui, nes  pajausti tikrą Romos žavesį dienos ar dviejų nepakanka.

Kelionėje patartina turėti dviračius, nes nuo kempingų iki kai kurių lankytinų vietų atstumai jais lengvai įveikiami, o minant pedalus kelionės įspūdžiai dar ryškesni.
Prieš kelionę įsitikinkite, ar Jūsų kelionės laikotarpiui nebūtina išankstinė kempingų rezervacija.
Siūlomi kempingai yra subjektyvi mūsų nuomonė. Daugiau kempingų Italijoje galite rasti čia  - www.campeggievillaggi.it
Gero kelio!